Villa Accueillante A Saint-Francois, Piscine Privee 120 M²
| Δωρεάν Wi-Fi Δωμάτια με δωρεάν WiFi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες |
| Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Villa Accueillante A Saint-Francois, Piscine Privee 120 M² απέχει περίπου 3 χλμ. από την Παραλία Raisins Clairs και προσφέρει πρόσβαση σε διάφορα τουριστικά σημεία της περιοχής.
Όσοι θέλουν να εξερευνήσουν τη γύρω περιοχή μπορούν να επισκεφθούν την La Douche, που απέχει 18 λεπτά με τα πόδια από τη βίλα με 3 υπνοδωμάτια.
Οι επισκέπτες μπορούν επίσης να απολαύσουν τη θέα στον κήπο. Πετσέτες είναι επίσης στη διάθεση των επισκεπτών.
Στο κατάλυμα υπάρχουν πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα και παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνος, που αναβαθμίζουν τη διαμονή των επισκεπτών. L'iguane Taverne σερβίρει πιάτα γαλλικής κουζίνας και βρίσκεται σε απόσταση μόλις 14 λεπτών με τα πόδια. Ο σταθμός λεωφορείων La Coulee 2, που βρίσκεται 350 μέτρα από αυτή τη βίλα με 3 μπάνια, παρέχει εναλλακτικές λύσεις μεταφοράς στην περιοχή.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Location Voilier Guadeloupe2,7 χλμ.
- No Comply3,9 χλμ.
- Plage des Raisins Clairs3,1 χλμ.
- η παραλία Raisins Clairs3,1 χλμ.
- Cimetiere des Raisins Clairs2,9 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Αεροδρόμιο Pointe-a-Pitre Le Raizet39 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Χώρος στάθμευσης
- Χρηματοκιβώτιο
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Κήπος
- Παροχές BBQ
Στο δωμάτιο
- Δωμάτια με δωρεάν WiFi
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Ταράτσα
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
- CD player
- Βρεφικές κούνιες
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Villa Accueillante A Saint-Francois, Piscine Privee 120 M²;
Το κόστος διαμονής σε η Villa Accueillante A Saint-Francois, Piscine Privee 120 M² αποτελεί 1199$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Ποιους τρόπους πληρωμής μπορώ να χρησιμοποιήσω σε η Villa Accueillante A Saint-Francois, Piscine Privee 120 M²;
Η Villa Accueillante A Saint-Francois, Piscine Privee 120 M² δέχεται μόνο Visa, MasterCard και Carte Bleue. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η Villa Accueillante A Saint-Francois, Piscine Privee 120 M²;
Μπορείτε να μένετε σε η Villa Accueillante A Saint-Francois, Piscine Privee 120 M² με το κατοικίδιο ζώο σας.